• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія закладу

Історія закладу

В далекому 1976 році на старому пустирі, в центрі селища Бучі був закладений перший камінець дошкільного закладу «Горобинка». З того часу почався літопис нашого садочка, який, сподіваємось, буде продовжуватись століттями.

/Files/images/phpThumb_generated_thumbnailjpg.jpgЗгодом будівництво завершилося і керівництво тресту «Південтеплоенергомонтаж» відкрило 6-ти груповий дитячий заклад на 140 місць, який вирішив всі питання щодо влаштування дітей підприємства. Завідуючою закладом була призначена Голубовська Галина Юріївна, вихователем-методистом Микитенко Мирослава Антонівна. Колектив педагогів та молодшого обслуговуючого персоналу працював добросовісно, завзято, намагався зробити свій садочок найкращим в Бучі. Та так і було. В 1995 році дошкільний заклад був переданий до комунальної власності Ірпінської міської ради і отримав назву - Ірпінський ДНЗ № 23 «Горобинка».

З 1980 року і по липень 1999року завідуючою працювала Гончар Людмила Олександрівна, а з серпня 1999 р. по даний час – Годун Тетяна Михайлівна, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України. Має 39 років педагогічного досвіду.

З 1 січня 2007року дошкільний заклад був переведений на баланс Бучанської міської ради та перейменований у Бучанський дошкільний навчальний заклад №2 «Горобинка».

В стінах закладу за 40 років його існування виросло та було підготовлено до школи більше 2000 дошкільнят. Маючи такий солідний стаж роботи, наша «Горобинка» не старіє. Вона стає ще привабливішою, ще кращою і з кожним роком розкриває нові і нові таланти своїх вихованців.

В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в його стінах виросте достойна зміна в незалежній Україні. Наші вихователі ентузіасти і мрійники, люди високого покликання, які поставили і виконують завдання виховання сучасної особистості. Вони молоді, завзяті, повні сил і натхнення.

Незважаючи на свій молодий вік, колектив має неабиякий досвід роботи з дошкільнятами. Кожного ранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, щоб подарувати їм свою майстерність та тепло сердець.

/Files/images/istorija2m.png

/Files/photogallery/871/P5112312.JPG

/Files/photogallery/871/подушки.jpg

/Files/images/30317/IMG_9501_402x268.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.